Čo pripravuje MocNoc?

Deborah De Luca

Narodila sa na okraji Nepále  v roku 1980 a už od mala sa začala veľmi usilovne venovať hudbe.  Začínala ako servírka v mnohých kluboch a neskôr pracovala aj ako tanečnica niekoľko rokov. Jej hudba sa za pár rokov stala vysoko kvalitnou, dobrou fúziou tvrdého techna a minimálnych zvukov. To všetko je synonymum vášne a silnej osobnosti. Dnes Deborah De Luca hrá po celom svete a produkuje vždy inovatívnu hudbu. K nám na Slovensko zamieri už 23.11.2019 do Edison Park Bratislava. Myslím, že sa určite máme na čo tešiť. 

Zonderling

Zonderling sú holandské Future House duo, ktoré tvoria Martijn van Sonderen a Jaap de Vries zo Severného Holandska. Vydávajú pod vydavateľstvom Hexagon Records, ktoré patrí Donovi Diablovi. Vytvorili si vlastný štýl tanečnej hudby. Pracujú s hudobnými impulzami, ako nikto iný. Ak nevieš čo robiť  29.11.2019 na Zonderling v The Club sa isto nudiť nebudeš.

Oliver Heldens

Vo 17. rokoch podpísal zmluvu so Spinnin Records, najznámejšou značkou v tanečnej hudbe. Preslávil sa skladbou „Gecko“, ktorá upútala pozornosť aj Djov ako Tiesto. Neskôr sa Oliver stal najžiadanejším Djom na svete. Myslím, že Olivera netreba špeciálne predstavovať, stačí si ho prísť užiť 31.1.2020  do Edison Park Bratislava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *