BratisLove ❤

Agentúra MocNoc z Prahy, prináša nový koncept party festivalu. Festival sa koná 26. apríla 2019 v Refinery gallery. MocNoc sú na Slovensku už veľmi známi a organizujú mnoho inovatívnych akcií nie len u nás, ale aj v Európe

MocNoc už oznámili mená, ktoré nám predstavia veľkolepú show na Bratislove. Mnohé z nich budú mať na Slovensku premiéru a my vám ich teraz veľmi radi predstavíme.

NORA en PURE

Daniela Niederer, známa ako Nora en Pure je africko-švajčiarska Djka a deep house producentka. Prvýkrát sa preslávila v roku 2013 svojím singlom „Come with me“. Z jej tvorby boli ďalej veľmi populárne „Morning Dew“, „Lake Arrowhead“ a „Tears In Your Eyes“. Každý track, ktorý sa jej dostane do rúk premení na veľkú eufóriu a každé publikum ostáva z nej v úžase. Nora zahrala svoje sety na festivaloch ako Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland, Ushuaïa Ibiza, Mysteryland USA a bola residentkou najväčších svetových klubov ako Privilege Ibiza a Marquee Dayclub Las Vegas.

Mike Williams

Mike Williams je holadnský Dj z Kortenhoef. Najviac ho ľudia poznajú kvôli spolupráci s Tiëstom a umelca, ktorý vydáva pod Spinnin´ Records, ktorý ho označili ako „umelec budúcnosti“. Je považovaný za priekopníka Future bounce žánru spolu s holandskými DJmi Justinom Mylom, Brooksom a Mestom. Na svojom konte má veľa remixov, ale najviac vyniká svojou tvorbou. Medzi jeho najznámejšiu tvorbu patrí napríklad „Lullaby“, „Sweet&Sour“ a „Feel Good“. A určite sa môžme tešiť aj na jeho nový track s Hardwellom „I´m Not Sorry“.

View this post on Instagram

What am I playing here?

A post shared by Brooks | Thijs Westbroek (@musicbybrooks) on

Brooks

Thijs Westbroek, známy ako Brooks je taktiež holandský Dj a producent. Preslávil sa spoluprácou s Martinom Garrixom, ktorá začala keď Garrix zahral jeho track vo svojom sete. Onedlho vydali spolu známe „Byte“, „Boomerang“ alebo takto pred rokom aj s Davidom Guettom „Like I Do“. Brooksovi sa podarilo vyniknúť z masy a získava čoraz väčšie uznanie svojím inovatívnym štýlom rytmického Electro housu a melodického Future Housu. Brooks získal za rok 2018 ocenenie za najlepší talent od Slam! a myslím, že o ňom budeme ešte veľmi veľa počuť.

RetroVision

RetroVision je 22-ročný Dj, producent a remixer z Francúzska. Jeho originálna hudba a remixy boli podporované nielen tisíckami fanúšikov online, ale niektorí z najznámejších a najuznávanejších DJov na planéte nedávno hrali jeho hudbu na EDC Las Vegas, Ultra Music Festival Miami a na SiriusXM. V súčasnosti pracuje s tímom, ktorým je Hexagon (vydavateľtsvo a manažment Dona Diabla). Hexagon vidí potenciál v RetroVision a preto mu pomáhajú posunúť jeho hudbu vyššie. RetroVisiona môžte poznať aj vďaka jeho známemu tracku „Get Down“.

A o nezabudnuteľný support sa postarajú Drahosh, Elsy, Emtydee, John Noah. Myslím, že na BratisLove sa je naozaj na čo tešiť, tak neváhaj a kupuj lístky.

Lístky zakúpite:
https://www.ticketportal.sk/event/BRATISLOVE_MocNoc_Music_Festival

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *