Čo nás čaká v Ministry of Fun?

Čo nás čaká v Ministry of Fun?

Ministry of Fun má pre vás do konca roka pripravených mnoho akcií. V tomto článku vám chcem priblížiť tie najlepšie alebo teda najväčšie. Do konca roka už zostáva iba pár mesiacov a Ministry sa rozhodlo, že si to poriadne ešte užijeme. Rozhodli sme sa, že práve kvôli tomu vám priblížime mená, ktoré v tomto clube vystúpia.  Dozviete sa viac o Vini Vici, Paul Van Dyk a Chocolate Puma.

Vini Vici

Toto izraelské duo vystúpi v Ministry 01. novembra 2019 čo je síce utorok, ale to neznamená, že tie najlepšie party bývajú iba cez víkend. Cena vstupenky je pre obyčajný vstup 28€ a pre VIP 49€. Psytrance je možno pre väčšinu ľudí zvláštny štýl elektronickej hudby, no na Slovensku si získava čoraz viac nadšencov. Títo izraelskí rodáci spájajú starý zvuk s modernými technológiami a to robí ich sety zaujímavými. 

Paul Van Dyk

Ak nevieš ako osláviť Mikuláša, Paul Van Dyk je to správne, keďže do Ministry príde už 06. decembra 2019. Cena vstupenky je pre obyčajný vstup 27€ a pre VIP 49€. Paul Van Dyk je nemecký trance Dj a hudobný producent. Svoju kariéru začal v 90tych rokoch a priazeň fanúšikov si získal veľmi rýchlo. Jeho skúseností hovoria o tom, že jeho set sa naozaj oplatí zažiť na vlastnej koži.  Taktiež, z tohoročného odovzdávania hudobných cien v Londýne si odniesol titul Najlepší medzinárodný DJ.  Čiže, v podaní Paula sa je naozaj na čo tešiť.

Chocolate Puma

Chocolate Puma zavíta do Ministry už po niekoľkýkrát a to už 20. decembra 2019.  Cena vstupenky je pre obyčajný vstup 19€ a pre VIP 29€.  Títo dvaja Holanďania svoju kariéru rozbehli už pred 27 rokmi a na svojom konte majú viac ako 400 remixov. Chocolate Puma vystupovali pod mnohými menami, napríklad: The Good Men, Jark Prongo a René et Gaston. Vystupujú na festivaloch po celom sveta a kto zažil ich set naživo vie, že Chocolate Puma jednoducho stojí za to. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *