Loopers – dj bez hraníc

V sobotu 23. februára club Sway oslávil 7. narodeniny svojho pôsobenia v Bytči. Na svoju oslavu nenechali nič na náhodu a ako hosťa pozvali holandského Dja – Loopers.

O warmup sa postaral Dj Pollini, ktorého okolo polnoci vystriedal Milan Lieskovský. Pred Loopersom nás naladil na správnu nôtu a v celom clube vládla dobrá energia. Slovami sa nedá opísať, akú pozitívnu emóciu priniesol Loopers do clubu a akú veľkú party odpálil. Za ním nasledoval Criminal Noise, ktorý pokračoval a tak isto nás nenechal vydýchnuť ani na sekundu.

Loopers

Jedným z najrýchlejšie rastúcich mien na EDM scéne je DJ / Producent Loopers. Jeho hudba sa hrá po celom svete a mnohí veľkí umelci začali podporovať jeho elektronické vibrácie. Nie je prekvapením, že Loopers hrá po celom svete na mnohých festivaloch, kde prezentuje svoj osobitý štýl.

Zdá sa, že Loopersova kreativita nemá žiadne hranice. Jeho vydania sú podpísané na viacerých veľkých vydavateľstvách, ktoré reprezentujú elektronickú melódiu tohto tajomného hudobníka. Loopers je umelec s čistým talentom, so skvelou charizmou a každý dav pri ňom šalie. Kvôli jeho fanúšikom neprestane robiť to čo miluje a čo ho napĺňa. Dosiahol mnoho cieľov a jeho sny sa stali skutočnosťou. Dj, producent a génius, ktorý sa prejavuje v ľudskej podobe. Loopers vás nadchne hudbou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *