Najväčší tanečný festival v srdci Európy

V Ostrave sa celkom riskantný pokus o najväčší festival podaril, pretože takto zameraný festival v zrovnateľnej veľkosti skutočne na východe strednej Európy nie je. Tanec, elektronická hudba, množstvo zábavy a nezabudnuteľné zážitky toto sú kľúčové slová pre BEATS FOR LOVE. Atmosféru festivalu B4L dotvára veľmi špeciálne a netradičné prostredie. Táto štvordňová žúrka sa odohráva na pôde ostravského industriálneho parku Dolní Vítkovice. V roku 2017 bol B4L v „Bestcoolfest TV Prima Cool“ ankete vyhlásený za najlepší festival a zároveň bol nominovaný do ankety European Festival Awards.

Na rok 2019 si usporiadatelia pre vás pripravili nabitý LINE UP, ktorý postupne obohacujú o známe mená. Novinky sa netýkajú len interpretov, ktorí vystúpia na hlavnom pódiu, ale aj DJs, ktorí návštevníkov poctia tónmi na techno alebo house stages.

V dňoch od 3-6. júla to v industriálnom parku opäť ožijeee! Hlavný love stage bude vibrovať tónmi známych mien ako Don Diablo (čítaj tu), Robin Schulz, ktorí je známy piesňami ako Sun Goes Down„, „Sugar“, ďalej nebude chýbať ani duo Chocolate puma. Bass House, Dubstep a Trap predvedie na stage-i JAUZ z USA, ktorý spolupracuje s menami ako Tiësto, DJ SNAKE, Skrillex, Diplo, Netsky, ZEDS DEAD či Dillon Francis. Piesňou „AFTERGLOW“ sa preslávil producent a Dj Wilkinson, ktorý na hlavnom love stage taktiež nebude chýbať. Nemecký producent Alle Farben, ktorého môžete poznať na základe piesne FADING„, predstaví na B4L svoj neskutočne nabitý set. D&B príde do Ostravy až z Anglicka a roztancuje celý festival. Svoj D&B set predvedie dj a producent Dimension, ktorý trackom ‚Desire‘ vyhral v ankete Drum&Bass Arena Awards v kategórii ‚Best track‘.

Sleduj tú mimoriadnu atmosféru na minuloročnom BEATS FOR ❤ !

„Podařilo se nám vytvořit největší elektronický taneční festival v srdci Evropy. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků.“

Moje zhrnutie

Pár dní som sa venovala čítaniu člankov rôznych ľudí, ktorí robili recenziu na B4L. Drvivá väčšina z nich bola unesená z celej atmosféry festivalu a najmä z netradičného prostredia. Nie všetkým sa dá ale vyhovieť, preto som našla aj pár jedincov, ktorí vo svojich  článkoch písali o tom, ako ich nejako extra B4L nenadchlo. Za mňa sa na tento festival rozhodne oplatí ísť a priplatiť si aj za VIP zone. Cena VIP lístkov súhlasí so všetkým, čo festival vo svojom VIP balíčku ponúka.  Štandardné lístky na festival sú podľa mňa cenovo dostupné pre každého. Pokiaľ obľubujete kempovanie a podobné dobrodružstvá tento festival má v ponuke aj LOVE CAMP, kde si priplatíte za miesto stanu, ale určite to stojí za ten zážitok. Takže pokiaľ s kamošmi hľadáte festival, ktorý sa oplatí navštíviť tak B4L odporúčam všetkými desiatimi ! 🙂 

VIAC INFO O FESTIVALE:
https://www.b4l.cz/cs/informace 

VSTUPENKY ZAKÚPIŠ:
https://www.b4l.cz/cs/vstupenky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *