Piatkový N.O.I.S.E v EPIC clube

V srdci hlavného mesta Českej republiky sa skrýva club Epic. Už veľmi dlho som tam chcela ísť, ale nikdy som nemala dostatok času. Teraz sa mi to podarilo skĺbiť dokopy so city tripom a určite to odporúčam každému. Prahu sa naozaj oplatí navštíviť. Ako som spomínala Epic je v centre, takže je veľmi ľahké sa k nemu dostať. Osobne si myslím, že je to najmodernejší club nie len v Prahe, ale aj v celom Československu. Je zameraný na elektronickú clubovú hudbu a o tie najväčšie DJ mená tu teda núdza určite nie je. Club sa rozprestiera na dvoch poschodiach, nájdete tu štyri bary so špičkovou obsluhou a nesmie chýbať ani VIP zóna odkiaľ je výhľad rovno na hlavný stage. Ak si naozajstný party maniak, tak ti Epic ponúka EPIC CARD, kde získaš rôzne benefity.

Kto vlastne stojí za Epicom? Svoje dlhoročné skúsenosti a prax spojili do hromady spoločnosti Medusa Group a Ministry. Medusa Group vznikla otvorením podnika Medusa pod Michalskou bránou v Bratislave. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života mesta. Časom otvorila svoje ďalšie podniky v Bratislave, Prahe a vo Viedni. Ministry prevádzkuje legendárne cluby a zároveň je svetovým poskytovateľom profesionálneho ozvučenia, osvetlenia a laserov. Cluby v Ministry of fun v Banskej Bystrici a Zvolene sú na svete už 15 rokov a pravidelne sa do nich ľudia zbiehajú nie len z okolia, ale aj zo susedných štátov. Viac ako 2O rokov funguje Ministry Rental Service, ktorý zabezpečuje napríklad Transmission, Magnetic, Sziget, Ultra Europe a pod.

Kto už bol v Epicu, tak vie, že tu zažije najlepší zvukový aj vizuálny zážitok. Z každej strany na vás mieria nejaké svetlá, lasery a pod vami svieti tanečný parket. Všetko toto riadi profesionálny team, ktorý sa stará o všetko. Celkovo celý pracovný team Epicu hodnotím špičkovo a na veľmi vysokej úrovni.

V piatok 1.2.2019 som bola na akcií N.O.I.S.E, ktorú tvorili Manene, Bon Finix a Kao Oui. Prišla som pred koncom hrania Kao Oui. Hrá predovšetkým deephouse a vďaka svojej krehkosti si neodpustí emotívne vokálové prvky či už známe alebo oldschoolové. Ja osobne som sa najviac tešila na Manene, keďže som zažila s ním veľkú party na festivale Edmania. Manene často prehlasuje, že mu žiadny štýl nie je cudzí, ale my sme uňho najviac zvyknutý na tvrdé dropy a teraz to nebolo inak. Bohužiaľ, Bon Finix som nestihla, ale verím, že nabudúce sa mi to podarí.

Moja, určite nie, posledná akcia v Epicu dopadla na výbornú. Som si istá, že nebudete ľutovať žiadnu party, ktorú tam zažijete. Ja sa už teraz teším na ďalšiu návštevu a neskutočný zážitok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *