Tomorrowland

TOMORROWLAND

Patrí medzi najpopulárnejšie letné festival v Európe. Zohnať lístky na túto akciu vyžaduje veľkú trpezlivosť a naozaj obrovské šťastie. Ak sa pýtate prečo, tak odpoveď je neuveriteľný záujem ľudí a vypredanie hádam aj do polhodiny. Je to miesto, ktoré túžia navštíviť hlavne ľudia, ktorí milujú párty život. 

Každoročne sa tento medzinárodný festival koná počas júla v mestečku Boom, ktoré sa nachádza neďaleko Brusselu. Prvá „zmienka“ o tomto festivale je z roku 2005 odkedy sa tiahne s ním povesť jedného z najvýznamnejších hudobných festivalov a „osláv“ elektronickej hudby.

Vstupenky na festival sa predávajú doslova ako teplé rožky. Tento festival je natoľko populárny vo svete, že vstupenky sa vypredajú zvyčajne za pár minút. Nie je to síce najlacnejšia záležitosť, pretože samotná vstupenka stojí 225€. Samozrejme je možnosť ubytovania v chatkách alebo stanoch v areáli festivalu. Stan je možné si zarezervovať, kde cena začína na 65€.  Pre viac náročnejších, ktorí si potrpia na komfort je tu možnosť zaplatiť si vilu so súkromnou záhradou, vírivkou a terasou. Cena za tento luxus vychádza občas aj 1000€ spolu so vstupenkou. Niet divu, že sa vstupenky pohybujú v tejto cenovej kategórii, keďže sa usporiadatelia neuveriteľne vyhrali s dizajnom. Takže zážitok máte zaručený už len z toho, že si vstupenku zakúpite a budete ju držať v rukách. 

Pre milovníkov zimy majú tvorcovia festivalu prichystanú aj tento rok zimnú verziu Tomorrowlandu. Malebná dedinka Alpe d’Hauez je uzavretá len pre všetkých party people, ktorí sa rozhodnú do tohto šialenstva ísť.  Tento úlet sa uskutoční od 14-21 marca, pričom si ľudia môžu zakúpiť 4 alebo 7 dňový balíček, ktorý zahŕňa aj ski-pass.  Vstup je však len pre tých, ktorí budú ubytovaní v dedinke. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *