Vini Vici opäť na Slovensku!

Populárne psytrance duo Vini Vici dňa 22.2.2019 opäť zavítajú na Slovensko. Izraelská dvojica, ktorá v posledných rokoch zažila neskutočný GLOW UP. Aviram Saharai & Matan Kadosh sú známi producenti elektronickej hudby už viac ako desať rokov. Táto koncepcia „Vini Vici“ vznikla ako pokus chlapcov vyjadriť svoju lásku k tzv. old school-ovému zvuku spojenému s ich progresívnymi nápadmi. „Iboga Records“ a „FM Bookings“, ktoré sú všeobecne známe ako najväčšie psytrance rezervačné agentúry, ako prvé videli potenciál ich projektu. Vyzvali ich aby sa stali súčasťou ich uznávanej „rodiny“ popri menách ako: Ace Ventura, Liquid soul, Ticon, Capitan Hook a podobne.
Nie je žiadnym prekvapením, že ich Beatport umiestnil ako #3 Top Artist v roku 2014. Rok 2015 bol pre chlapcov obrovským krokom vpred s uverejnením ich albumu “ Vini Vici- Future Classics“. Legendárne „Infected Mushroom“ ich označili za najlepších psytrance nadchádzajúcich umelcov. Armin Van Buuren upravil ich klasickú melódiu „The tribe“ a predstavil ju už viackrát v „ASOT“ rádiovej show. Dnes ich môžme vidieť hrať na najprestížnejších akciách sveta ako napríklad Tomorrowland, Ultra MiamiTransmission alebo ASOT.

Ak ešte nemáš plán na piatok 22. februára, tak skús popremýšľať nad výletom do Bratislavy na túto legendárnu párty, z ktorej zaručene padneš na zadok. Vstupenky sú už v predaji na stránke www.predpredaj.zoznam.sk poponáhľaj sa aby si stihol vstupenku za veľmi prijateľnú cenu. Práve prebieha druhá vlna BASIC lístkov za 25€ a VIP lístkov za 50€ (obmedzený počet ks). Ako support sa predstavia Djs ako ESTIVA, TIGI, LUKAS INNEMANN a MILAN LIESKOVSKY. Tak neváhaj a priď sa odviazať na neskutočnú páááárty!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *